25800876
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Pošli e-pohlednici!

Jizerské hory

Liberecký kraj vylepšuje svoje prezentace na poli cestovního ruchu.

V rámci projektu Moderní příležitosti marketingu cestovního ruchu, který realizuje se svým německým parteneremEntwichklungsgesellschaft Niederschlesische Oberlausitz mbH díky programu Cíl 3/Ziel 3 na podporu příhraniční spolupráce 2007 – 2013 mezi Českou republikou a Svobodným státem Sasko, vzniká mnoho nových způsobů propagace Libereckého kraje.

Jednou z aktivit projektu jsou e-pohlednice, které v době technických možností pomalu nahrazují ručně psané pohlednice. Na turistickém portále Libereckého kraje www.liberecky-kraj.cz si lze vybrat pohlednici z jakéhokoli turistického regionu, kterými jsou Český ráj, Jizerské hory, Krkonoše a Českolipsko a zaslat lete ji svým známým, kamarádům nebo rodině. Brzy bude navíc spuštěna i možnost nahrávání vlastních e-pohlednic. 

Pošli e-pohlednici na www.liberecky-kraj.cz/e-pohlednice!
E-pohlednice - Jizerské hory, autor: www.liberecky-kraj.cz
E-pohlednice - Jizerské hory, autor: www.liberecky-kraj.cz
 
 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2021
load
Zavřít mapu