25800604
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

V Železném Brodě otevřeli nové muzeum a galerii DETESK

Český ráj

Náměstí 3. května
Železný Brod

Web:http://detesk.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon
Dne 18. září byl slavnostně otevřen celý nově upravený objekt společnosti DETESK na železnobrodském náměstí 3. května. Zpřístupněny byly prostory firemní prodejny v přízemí, galerie a muzeum. Součástí budovy je také nová vinotéka. Vše můžete navštívit denně od 9.00 do 17.00 hodin.

Muzeum představuje sbírku železnobrodských figurek a sbírku uměleckého skla s důrazem na železnobrodskou autorskou tvorbu.

V galerii budou pořádány především výstavy výtvarného umění.

Přehlídku zahájila retrospektivní výstava díla světoznámého tvůrce skleněného šperku Svatopluka Kasalého, která potrvá do 9. 11. 2014. Doplňuje ji tvorba Kasalého blízkých spolupracovníků, fotografa Tarase Kuščynského a hudebního skladatele Bohdana Mikoláška.

S návštěvou neváhejte, protože v muzeu a galerii DETESK se na vás moc těší.  

Otevírací doba

Leden - Prosinec Po - Ne 9:00 - 17:00

Související články

DETESK, autor: Detesk s.r.o.
DETESK, autor: Detesk s.r.o.
Muzeum Detesk, autor: Detesk s.r.o.
Galerie Detesk, autor: Detesk s.r.o.
Prodejna Detesk, autor: Detesk s.r.o.
 
 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2021
load
Zavřít mapu