28426191
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Horský hotel Kubát

Krkonoše

Benecko 37, 512 37

GSM:+420 731 435 003
E-mail:hotelkubat@seznam.cz
Web:www.hotelkubat.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Ceny

Letní cena od: 380 CZK
Zimní cena od: 460 CZK

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 88
Přistýlky: 25
Celkový počet pokojů: 37
Druhy pokojů: 1 lůžkové, 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové, apartmá
Počet 1 lůžkových: 1
Počet 2 lůžkových: 22
Počet 3 lůžkových: 12
Počet 4 lůžkových: 1
Počet apartmá: 1
Rodinný horský hotel Kubát*** nabízí ubytování v obci Benecko. Nachází se v nejvyšším bodě silnice mezi městy Vrchlabí a Jilemnice, v nadmořské výšce 880 m n.m. a poskytuje panoramatický výhled na podhůří regionů Krkonoše a Jizerské hory.

Horský hotel Kubát - ubytování:

Horský hotel Kubát nabízí ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích se sociálním zařízením, TV/SAT, telefonem, možnost přistýlky - rozkládací gauč 160cm dlouhý.
Dále k dispozici 1xrodinný pokoj se dvěma ložnicemi, koupelnou s vanou, WC, TV/SAT, telefonem.

Horský hotel Kubát - stravování:

Nekuřácká restaurace nabízí kapacitu 100 míst k sezení a nádherný výhled do podhůří Krkonoš. Pro milovníky piva, kvalitního vína a míchaných nápojů zde mají připravenou kuřáckou formanku s kapacitou 40 míst. Díky velkým prostorám pořádají firemní rauty, svatby a jiné společenské akce. Snídaně probíhají formou švédského stolu a v polopenzi výběrem ze dvou polévek a dvou hlavních jídel. 

Uvedené ceny (zimní a letní) jsou se snídaní.

Horský hotel Kubát - další služby:

Hotel má jídelnu se 110 místy u stolu, restauraci, snack bar, 3 salonky pro 15, 20 a 30 osob, saunu a tělocvičnu, dětský koutek, úschovnu a půjčovnu horských kol a lyžařského vybavení, vlastní parkoviště, restauraci s výhledem do podhůří Krkonoš s barem, taneční parket, stolní tenis, stolní fotbal, šipky, venkovní terasu s krásným výhledem na Krkonošský masiv.

Společenské akce:

Díky prostorné restauraci s výhledem na podhůří Krkonoš, tanečním parketem a pódiem je možno uspořádat nejen firemní rauty, ale také svatby, nebo plesy.

Školy v přírodě:

Horský hotel Kubát nabízí kvalitní ubytování pro děti i učitele. Na rozdíl od mnoha jiných hotelů tento hotel sami provozují, a proto se můžete na kvalitu ubytování a stravování spolehnout. Pedagogický dozor má možnost vybrat si ubytování v blízkosti dětí na 2lůžkových pokojích.

Překrásná příroda, klid, množství cyklostezek a turistických tras jsou stvořené nejen pro klidnou rekreaci ale zejména pro školní pobyty, sportovní soustředění či letní tábory. Mají zde pro Vás připraveno vlastní sportovní hřiště s umělým povrchem k dispozici jsou klubovny, herny, učebny, tělocvična. Nedaleko od hotelu (150m) je lyžařské středisko Benecka vhodné pro malé děti a začátečníky a 300m od hotelu se nachází čtyřsedačková lanovka se sjezdovými tratěmi pro pokročilejší a méně náročné lyžaře (je možné zapůjčit kompletní výzbroj pro sjezdové lyžování a snowboarding).  Samozřejmostí jsou upravované běžecké trasy. Při školách na lyžařském výcviku jsou zde schopni zajistit slevu na místní vleky.

Kongresová a incentivní turistika - nabídka

Horský Hotel Kubát pořádá školení, podniková setkání nebo porady ve dvou saloncích a jednom sále, který je též vybaven tanečním parketem.
Technické vybavení: flip-chart, televizor, video
Vybavení sálu: parket, podium
Služby: catering
Prostory pro akce: salonek, salonek 2, sál
Salonek - kapacita: 20
Salonek 2 - kapacita: 30
Sál - kapacita: 100

Školní a zájmové pobyty - nabídka

Horský Hotel Kubát je schopný zajistit akce jako školy v přírodě, lyžařské výcviky. Stravování probíhá přímo v hotelu. Nabízí plnou penzi, tj. snídani, oběd a večeři a samozřejmě též dopolední a odpolední svačinu. Po celý den je v jídelně k dispozici čaj nebo ovocná šťáva. V případě zájmu jsou zde po dohodě schopni zařídit výběr ze dvou jídel, zmrlinové poháry pro děti či špekáčky k táboráku. Při celodenních výletech zajišťují jídlo formou balíčku na cestu.
Vhodné pro: základní školy, střední školy
Jen turnusy: ANO
Stravování zahrnuje: plná penze, svačiny dopoledne, pitný režim

Horský hotel Kubát, autor: Levínek s.r.o.

Služby v okolí

Bankomat:6 km
Banka:6 km
Pošta:1 km
Obchod:1 km
Vlaková zastávka:6 km
Autobusová zastávka:0,1 km
Bazén:6 km
Koupaliště:6 km
Sjezdové tratě:0,07 km
Golf:0,3 km
Bowling:0,6 km
Půjčovna lyží:0,6 km
Půjčovna kol:0,6 km

Klasifikace: ***
pokoj s umyvadlem pokoj se sprchou pokoj s WC TV na pokoji TV ve společenské místnosti TV-SAT internet v objektu veřejný telefon fax k dipozici kavárna bar zahradní restaurace zahrada, terasa konferenční místnost klubovna vybavení pro školení taneční parket tělocvična, fitness sauna hřiště dětské hřiště tenisové kurty stolní tenis půjčovna kol parkoviště parkoviště pro autobusy garáž půjčovna sportovních potřeb úschovna sportovních potřeb kreditní karty akceptovány trezor nekuřácké prostředí
Doplňkové služby: snídaně polopenze plná penze masáže, rehabilitace konferenční služby taxi

Horský hotel Kubát, autor: Levínek s.r.o.
Horský hotel Kubát, autor: Levínek s.r.o.
Horský hotel Kubát, autor: Levínek s.r.o.
Horský hotel Kubát, autor: Levínek s.r.o.
Horský hotel Kubát, autor: Levínek s.r.o.
Horský hotel Kubát, autor: Levínek s.r.o.
Horský hotel Kubát, autor: Levínek s.r.o.
Horský hotel Kubát, autor: Levínek s.r.o.
Horský hotel Kubát, autor: Levínek s.r.o.
Horský hotel Kubát, autor: Levínek s.r.o.
Horský hotel Kubát, autor: Levínek s.r.o.
Horský hotel Kubát, autor: Levínek s.r.o.
Horský hotel Kubát, autor: Levínek s.r.o.
Horský hotel Kubát, autor: Levínek s.r.o.
 
 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load
Zavřít mapu