25686383
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Londýnský Královský balet na plátně kina Radnice

Jizerské hory

Předprodej vstupenek na oslnivé představení Londýnského Královského baletu na plátně kina Radnice v Jablonci nad Nisou byl zahájen!

V nadcházející sezóně 2014 – 15 vystřídá představení Bolšoj Baletu Moskva na plátně kina Radnice Londýnský královský balet. Bezpochyby Vás potěší špičkový repertoár, jenž mimo jiné nabídne veleúspěšnou Wheeldonovu autorskou adaptaci Alenky v říši divů nebo Massenetův balet Manon. Po novém roce budou uvedeny dva klasické balety: legendární Labutí jezero a Héroldova Marná opatrnost v choreografii Fredericka Ashtona.

Nedělní odpoledne ve společnosti Londýnského Královského baletu - termíny: 

  • 19.10.2014 od. 16:30 hod. Manon
  • 21.12.2014 od 16.00 hod. Alenka v říši divů
  • 22.3.2015 od 16.00 hod. Labutí jezero
  • 10.5.2015 od 17.00 hod. Marná opatrnost

Více informací o Londýnském královském baletu na plátně kina Radnice a informace o předprodeji vstupenek najdete ZDE.

Alenka v říši divů, autor: Johann Persson
Alenka v říši divů, autor: Johann Persson
 
 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2021
load
Zavřít mapu