28084484
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

X Ski School s.r.o.

Krkonoše

Strážné 122
Strážné, 543 52

GSM:+420 602 706 946
Web:www.xski.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Lyžařská škola X SKI SCHOOL s.r.o. vyučuje dle nejmodernějších rakouských metod děti i dospělé ve všech světových jazycích ve skupinách nebo individuálně.

Výuka dětí, lyžařská školka:
Lyžařská škola vyučuje děti od věku 2,5 let ve vlastním dětském lyžařském areálu s provazovým vlíčkem, ohraničeném od okolí, s bezpečným dojezdem do roviny nebo protisvahu. Nejmenší děti seznamuje se základním pohybem na sněhu a vyučuje nejjednodušší techniku kontroly rychlosti a obloučků. Děti - úplné začátečníky vyučuje individuálně a poté co získají alespoň nejzákladnější lyžařské dovednosti mohou být zařazeni do skupinky. Starší nebo zkušenější děti vyučuje také jízdu na sjezdovce včetně samostatné jízdy na mírně obtížném vleku.
Výuka sjezdového lyžování:
Začátečníky lyžařská škola vyučuje individuálně nebo ve skupinách a cílem je samostatné a bezpečné lyžování na sjezdovkách. Pro pokročilé lyžaře je vhodná individuální výuka, kde pod dohledem profesionálního učitele odstraní některé špatné návyky a pokračují ve zdokonalování techniky.
Výuka snowboardingu:
Od první jízdy na snowboardu je velmi důležitá správná technika. Profesionální učitelé připravují klienty od prvního obutí snowboardových bot metodicky tak, aby po ukončení kurzu zvládli příjemnou ale současně dynamickou samostatnou jízdu na sjezdovce i někdy na obtížnější použití vleků.
Výuka běžeckého lyžování:

Škola Vás naučí základy běžecké techniky pro začátečníky během výletů do okolí s učitelem za krásami hor.

Lyžařská škola X SKI SCHOLL s.r.o. působí ve střediscích v Krkonoších a na Šumavě: Skiareál Strážné, Skiareál Zadov - Šumava 

Související články

X Ski School s.r.o., autor: X Ski School s.r.o.
X Ski School s.r.o., autor: X Ski School s.r.o.
 
 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load
Zavřít mapu