29501146
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Bunkr Rock Club

Jizerské hory

Tržní náměstí 1385/8
Liberec, 460 01

GSM:+420 725 293 312
E-mail:bunkrclub@email.cz
Web:www.bunkrclub.com
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon
Nejstarší hudební klub v Liberci, zaměřený zejména na rockovou hudbu je znovu otevřen v prostorách bývalého clubu Casta a Golet.

Bunkr rock club má 20ti letou historii. Původní název byl RC Golet a stal se takřka legendárním a to nejen na Liberecku. Po změně majitele se přejmenoval na Casta club, který měl širší záběr hudebních žánrů. Bunkr Rock Club se vrací zpět ke kořenům a zaměřuje se především na rockovou muziku a živá vystoupení kapel. Součástí klubu bude také Bunkr Bar, který by měl být otevřen začátkem května (provozní doba PO-SO 13:00 - 22:00).

Otevírací doba

všechny měsíce Pá - So 20:00 - 3:00

Bunkr Rock Club, autor: FB Bunkr Club Liberec

Parkoviště - vzdálenost (m): 2
Služby a vybavení: parkoviště, úschovna zavazadel (šatna), WC, bezbariérový přístup

Bunkr Rock Club, autor: FB Bunkr Club Liberec
 
 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load
Zavřít mapu