28179378
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Výletní zámeček Sokolí hnízdo

Web:www.pbrana.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon
Výletní Zámeček Sokolí Hnízdo se nachází v těsném sousedství Pravčické brány. Byl vybudován v roce 1881 místním pánem Edmundem Aldringenem, aby si poutníci mohli v klidu vychutnat atmosféru tohoto jedinečného místa.

Zámeček byl tehdy poměrně odlehlým místem a proto donášku zavazadel zajišťovali osli. Na Sokolí hnízdo několikrát zavítal i dánský pohádkář Hans Christian Andersen.

Přístup: Auto musíte nechat na parkovišti ve Hřensku a nebo dojet na parkoviště na Mezní Louku. Z těchto bodů poté pokračujte pěšky po vyznačené červené trase.

Otevírací doba

Duben - Říjen Po - Ne 10:00 - 18:00
Listopad - Březen Pá - Ne 10:00 - 16:00

Prosinec - Březen: při nepříznivém počasí je zavřeno

Vstupné

Plné vstupné:75,00 CZK
Děti:25,00 CZK děti do 14 let
Studenti:25,00 CZK
Senioři:25,00 CZK
VÝLETNÍ ZÁMEČEK SOKOLÍ HNÍZDO
VÝLETNÍ ZÁMEČEK SOKOLÍ HNÍZDO
 
 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load
Zavřít mapu