30249526
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Rybník Marešák

Český ráj

Lužany, 507 06

E-mail:urad@luzany.cz
Web:www.luzany.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon
Na severozápadním okraji obce, po levé straně silnice Jičín - Lázně Bělohrad se na potoce Studénka nachází rybník Marešák, rybník s písčitou pláží s pozvolným vstupem do vody.

Jedná se o rybník s rozlohou cca 3,5 ha s jednostranným pozvolným vstupem do vody přes písčitou pláž. U rybníka je provozován autokemp s ubytovací kapacitou v chatkách, místy pro karavany a stany. Dále jsou v kempu sprchy, WC, převlékárny, písčité hřiště na volejbal nebo oplocené hřiště s asfaltovým povrchem na míčové hry, dětské hřiště, dva stoly na stolní tenis, ruské kuželky, půjčovna sportovních potřeb, lodí a šlapadel, restaurace a několik stánků s občerstvením. Okolí poskytuje příjemný pobyt v lesoparku Včelné včetně cykloturistiky.

Rozloha: 3,5 ha

Hloubka: do 4 m

Marešák

Typ zařízení: rybník, jezero, přírodní koupaliště
Pláž: písčitá
Vybavení: kabiny, převlékárny, sprchy, WC, občerstvení, restaurace, parkoviště, autokemp, přístup psů
Možnosti sportovního vyžití: hřiště, kurty, kuželky, stolní tenis, plážový volejbal, půjčovna loděk a dalšího vybavení
Další možnosti: rybaření

Marešák
 
 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load
Zavřít mapu