29007182
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Půjčovna lodí Žlutá plovárna

Český ráj

Malá Skála, 468 22

GSM:+420 775 580 388
E-mail:info@zlutaplovarna.cz
Web:www.zlutaplovarna.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon
Vydejte se na raftu, kanoi či kajaku nejromantičtějším úsekem Jizery z Malé Skály do Dolánek. V půjčovně lodí Žlutá plovárna najdete vše potřebné pro vaši plavbu.

Půjčovna lodí Žlutá plovárna

Jsme největší půjčovna lodí kanoí, raftů a kajaků na Jizeře. Naše lodě si můžete půjčit v našich kamenných základnách Žlutá plovárna Malá Skála, v obcích Líšný a Dolánky. V naší nabídce máme plastové kanoe typu SAMBA pro 2 až 4 osoby, kajaky  (Železný, Noah, Diablo, Overflow, Raptor), rafty Colorado pro 4 až 8 osob. Lodě si můžete půjčit v našich základnách. Vozíme je od Spálova až po Mladou Boleslav, po dohodě i dál. 

Zarezervujte si váš vodácký výlet na Jizeře s předstihem!

Rodinný výlet na kanoi? Žádný problém. 

Jediní na Jizeře půjčujeme prodloužené kanoe pro celou čtyřčlennou rodinu. Do lodi se pak hravě vejde kromě 4 osob a sudu i menší pejsek. Výlet pro celou rodinu na kanoích z Malé Skály do Dolánek.

Splutí řeky Jizery na kanoi, zpět vlakem, či na koloběžce

Půjčovna lodí Jizera - Žlutá plovárna zajišťuje dopravu lodí, osob i bagáže na start vašeho vodáckého výletu či z cíle splutí po celém toku řeky Jizery i Nisy. Máte dost času a sil? Využijte pro zpáteční cestu našich koloběžek značky KOSTKA a vyzkoušejte si program "Tam na lodi, zpět na koloběžce". 

Vodácká škola - ovládání lodi a sjíždění řeky bezpečně

Pokud si na lodi nejste zcela jistí a myslíte, že se potřebujete ujistit, jak se loď ovládá případně se rádi necháte poučit o základním pohybu a bezpečnosti na vodě, vodácká škola je tu pro vás.  Zajistíme vám kompletní výcvik pod dohledem zkušeného vodáka. Vodácka škola jak pro děti, tak pro dospělé. Po kurzu od nás vždy obdržíte certifikát a se závěrečným hodnocením. Ideální i jako dárek. 
 
Vaše pohodlí a kvalitní servis v našich vodáckých základnách 

Na Jizeře máme hned 4 kamenné základny, kde si lodě můžete buďto půjčit nebo vrátit. Nabízíme také ubytování pro vodáky, občerstvení, místo pro odpočinek, WC a sprchy, sportoviště a dětská hřiště. Snažíme se peníze, které vyděláme, vrátit zpět k Jizeře. Zázemí se neustále vylepšuje a modernizuje. Nejsme internetová půjčovna lodí ale skuteční profesionálové - vodáci, kteří vám ochotně a opravdově pomohou.

Vodáci vodákům již 10 let!

Jsme aktivní vodáci se zkušenostmi ze splouvání většiny řek u nás a mnoha v zahraničí.
Staráme se o naše vybavení tak, abyste si jej mohli bezpečně užít, každý rok obměňujeme staré vybavení i lodě za nové. Důvěřujte nám a pojeďte s námi na vodu!
 

Nabízíme skupinové slevy? Když si půjčím kanoi, mám levnější koloběžku?

ANO! Všichni naši zákazníci automaticky při další objednávce využívají slevu ve výši 5%. A to
nejen na lodě ale na všechny naše služby. Jste parta a chcete lepší cenu? Neváhejte a poptejte
nás! Jste našimi zákazníky a my jen nemáme váš email a telefon? Řekněte nám to a my vás
zařadíme do klubu přátel plovárny! Dozvíte se o všech akcích a slevách včas - jednou měsíčně
zasíláme newsletter s akcemi pro členy.
 
Vodácký výlet na dva dny - parkování a ubytování na Žluté plovárně
 
Je pro vás jednodenní výlet málo a chtěli by jste strávit noc v okolí řeky? Využijte naše ubytování v Penzionu v Křížkách, kde se zároveň nachází i restaurace nebo levné vodácké ubytování přímo v areálů Žluté Plovárny ubytovna “U tlusťocha”. Je tu také možnost stanování na Žluté plovárně nebo v Dolánkách.
 

Spokojený vodák = méně čochtanů

Vzhledem k tomu, že se neustále snažíme zdokonalovat naše služby, zajímá nás váš názor na
naše služby. Uvítáme také vaše podněty na zlepšení služeb.

Související články

 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load
Zavřít mapu